Féli Magyar Tanítási Nyelvíí Alapiskola - Tomášov

Zöld iskola - Zelená škola - šk.rok 2010 / 2011

A Zöld Iskola akcióterve a 2010/2011-es tanévre

Akčný plán Zelenej školy na školský rok 2010/2011

Az új tanévben az elő évi témában, a Természetvédelemben folytatjuk a munkát. Ha szép és tiszta környezetben szeretnénk dolgozni és pihenni, tennünk is kell érte valamit. Ebből a célból fogalmaztuk meg Akciótervünket.

V novom školskom roku pokračujeme v minuloročnej začatej téme: Zeleň a ochrana prírody. Ak chceme pracova v peknom a čistom prostredí, musíme pre to aj niečo urobi. Preto sme zostavili nᚠAkčný plán.

A Zöld Iskola akcióterve - Akčný plán Zelenej školy

Megalakult a Zöld Iskola kollégiuma a 2010/2011-es tanévre

Obnovené Kolégium Zelenej školy sa pripravuje na školský rok 2010/2011

Az osztályönkormányzatok választásakor a felső tagozatosok megválasztották az osztályok képviselőit a Zöld Iskola kollégiumába.A kollégiumban képviseltetik magukat a szülők és a pedagógusok is. A község képviseletét Szalay József polgármester vállalta el.
Sok sikert az új tanévben!
Pri vožbách do triednych samospráv boli zvolení aj zástupcovia tried do Kolégia Zelenej školy. V Kolégiu majú svoje zastúpenie aj rodičia a pedagógovia. Obec Tomášov zastupuje pán starosta Szalay.
Prajeme úspešný školský rok!

A Zöld Iskola Kollégiumának alapítólevele

Új évfolyam kezdődött a Zöld Iskola programban

Začal sa nový ročník programu Zelená škola

Szeptemberben az új tanévvel együtt indult a Zöld Iskola nemzetközi program 6. - számunkra
a 0. évfolyamtól számolva már a 7. - évfolyama. Az elmúlt évek alatt sok munkát elvégeztünk, sok érdekes dolgot megtanultunk.
Bízunk benne, hogy ebben az évben is sikeresen teljesítjük az előírt feltételeket.

V septembri sa spolu s novým školským rokom začal aj nový, 6. ročník medzinárodného programu Zelená škola. Pre nás, keď rátame aj pilotný ročník, začína sa už 7. ročník. Za uplynulé roky sme urobili veža pozitívnych vecí, naučili sme sa veža nového. Veríme, že aj v tomto školskom roku sa nám podarí splni predpísané úlohy Zelenej školy.

Kérvény a Zöld iskola projetk nevezési díjának térítésére