Féli Magyar Tanítási Nyelvíí Alapiskola - Tomášov

Tanári kar - učitežský zbor

Az iskola tantestülete - pedagogický zbor školy

  Vezetéknév, keresztnév / Priezvisko a meno Tantárgy - Predmet
1. Pomichal Mária, Mgr.,  Geográfia
Igazgató / riaditeľ
2. Borik Adriana, Mgr Alsó tagozat / I. stupeň, Angol nyelv / anglický jazyk
osztályfőnök / tr.učiteľka: II.A. osztály / trieda
Módszertani vezető / Vedúca MZ
3. Bogárová Oľga, Mgr. Alsó tagozat / I. stupeň
Osztályfőnök / tr. učiteľka: III.A. osztály/trieda
4. Simonics Zuzana, Mgr.  Alsó tagozat / I. stupeň, Informatika
Osztályfőnök /tr.učiteľka: IV.A osztály /trieda
5. Katková Mária, Mgr. Alsó tagozat / I.stupeň
Osztályfőnök / tr. učiteľka: I.A osztály/trieda
6. Nagyová Gabriela, Mgr. Szlovák nyelv és szlovák irodalom / Slovenský jazyk a slovenská literatúra
Napközi otthon 1. csoport- Školský klub detí 1. skupina 
koordinátor environmentálnej výchovy a protidrogovej prevencie
Osztályfőnök / tr. učiteľka: VI.A osztály/trieda
nevelőnő / vychovávateľka
7. Macsiczová Emőke, Mgr. Szlovák nyelv és szlovák irodalom, képzőművészeti nevelés, nevelési tanácsadó / Slovenský jazyk a slovenská literatúra,  výtvarná výchova,výchovný poradca
Osztályfőnök/ tr. učiteľka: VII.A osztály/trieda
Módszertani vezető: társadalomtudományi tantárgyak / Vedúca PK spoločenskovedných predmetov
8. Méryová Tímea, Mgr. Magyar nyelv és irodalom, angol nyelv / Maďarský jazyk a literatúra, anglický jazyk
Osztályfőnök / tr. učiteľka: VIII.A osztály/trieda
9. Nagyová Evelina, Mgr.  
Osztályfőnök / tr. učiteľka: IX.A osztály/trieda Magyar nyelv és irodalom, történelem / Maďarský jazyk a literatúra, dejepis
10. Horváth Edina, Mgr. Testnevelés, zenei nevelés, családi életre való nevelés, polgári nevelés, etika, technika / Telesná výchova, telesná a športová výchova, hudobná výchova, rodinná výchova, občianská výchova, etika, technika
Osztályfőnök / tr. učiteľka: V.A osztály/trieda
11. Sándor Tibor, Mgr., tanító /učiteľ Matematika
12. Wimmer Karol, Mgr., tanító /učiteľ Német nyelv, angol nyelv, technika/ nemecký jazyk, anglický jazyk, technika
13. Kluka Tomás, Mgr., tanító / učiteľ Fizika, informatika / fyzika, informatika
14. Nagy Attila, Mgr., tanító / učitež Matematika
15. Kajtár Karol, Mgr., tanító / učiteľ Kémia, biológia / chémia, biológia
Módszertani vezető: természettudományi tantárgyak / Vedúci PK prírodovedných predmetov
16. Bodóová Mária, Mgr., hitoktató /katechétka Vallási nevelés / náboženská výchova
17. Mikócziová Erika nevelőnő / vychovávateľka Napközi otthon 2. csoport/ Školský klub detí 3. skupina
18. Valacsayová Ožga, nevelőnő / vychovávatežka, aszisztens/asistent učiteža Napközi otthon 3. csoport/ Školský klub detí 3. skupina