Féli Magyar Tanítási Nyelvíí Alapiskola - Tomášov

ISKOLAI AKCIÓK - ŠKOLSKÉ AKCIE - 2009/10

 

ESEMÉNYNAPTÁR 2009/10

 

2009. szeptember 2. Ünnepélyes tanévnyitó

2009. szeptember 4. Közlekedési park-Galánta

2009. szeptember 13. Koszorúzás a kitelepítettek emlékére

2009. szeptember 17. Papírgyűjtés

2009. szeptember 18. Földtakarítási világnap

2009. szeptember 21. Faültetés a Világbéke napja alkalmából

2009. szeptember 21-25. Zöldség-és gyümölcskiállítás

2009. szeptember 23. Rákóczi Alapítvány –beíratási program-

elsősök műsora –Szenc

2009. október 1. Előadás a hüllőkről

2009. október 2. Bibiana-kiállítás (5. és a 8. évfolyam)

2009. október 5. Aradi vértanuk – emlékműsor az iskolában

2009. október 6. Aradi vértanuk-koszorúzás a Kecske-kapui

temetőben

2009. október 14. Színházlátogatás-Komárom (8. és 9.osztály)

2009. október 20. Kultúrműsor a nyugdíjasok számára (Fél)

2009. október 20. Virágkötő veseny

2009. október 21. Almanap

2009. október 28. Faültetés – 1. osztály

2009. október 28. Töklámpás-felvonulás

2009. november 5. Kézilabda-mérkőzés (Fél)

2009. november 27. Régi tárgyak kiállításának megnyitása

2009. november 28 -29. Koszorú-és ajándékkiállítás

2009. november 30. Berger- karácsonyi koncert a templomban

2009. december 1. Közös óra az ovisokkal

2009. december 2. Színházlátogatás- Komárom (alsó tagozat)

2009. december 4. Mikulás az iskolában

2009. december 7-11. Teahét

2009. december 14. Lucázás az iskolában

2009. december 15. Pitagoriász-iskolai forduló – 3., 4., 5. osztály

2009. december 16. Pitagoriász-iskolai forduló – 6., 7., 8. osztály

2009. december 18. Koszorúcska

2009. december 20. Karácsonyi műsor

2009. december 22. Mendikálás az iskolában

2009. december 22. Karácsonyi ajándékkészítés

2010. január 11.-15. Sítúra

2010. január 23. Csemadok évzáró, kultúrműsor

2010. január 27. Matematikai olimpiász 5. és 9.oszt.

2010. január 28. Kézilabda- mérkőzés,Jégeho

2010. február 2. Beíratás az 1. évfolyamba

2010. február 3. Szép Magyar Beszéd- iskolai forduló

2010. február 3. Kézilabda- mérkőzés- alsósok

2010. február 4. Álarcosbál

2010. február 6. Szülői bál, 9.osztály fellépése

2010. február 9. Szép Magyar Beszéd- járási forduló

2010. február 16. Tompa Mihály Vers-és Prózamondó Verseny-

iskolai forduló- alsó tagozat

2010. február 16. Baráti focimérkőzés Félben a csütörtöki

diákokkal

2010. február 17. Tompa Mihály Vers-és Prózamondó Verseny-

iskolai forduló- felső tagozat

2010. február 17. Baráti kosárlabda-mérkőzés Félben a szlovák

iskola diákjaival

2010. február 18. Kézilabda- mérkőzés- Stupava

2010. február 22. Tompa Mihály Vers-és Prózamondó Verseny-

járási forduló

2010. február 22. MUDr. Pálházy előadása - 7., 8. és a 9.oszt.

2010. február 23. Névadó ünnepély, kultúrműsor

2010. február 23. Bábelőadás az óvodában

2010. február 25. Felvétel a rádióban- alsó tagozat

2010.március 10. A 9. osztályosok országos tesztelése

2010. március 11. Fizikai olimpiász – járási forduló

2010. március 12. Gimnasztikai- verseny

2010. március 12. Zsapka Attila előadása

2010. március 15. Emlékműsor az iskolában

2010. március 16. Kézilabda- mérkőzés

2010. március 17. Poznaj slovenskú reč- járási forduló

2010. március 19. Nevelési koncert- Vivaldi

2010. március 22. Bábelőadás, Duna utca- 1. osztály

2010. március 23. Felvétel a rádióban- felső tagozat

2010. március 23. Kézilabda- mérkőzés- Malacky

2010.március 23. Matematikai olimpiász- 9.oszt.- kerületi forduló

2010. március 25. Baráti kosárlabda-mérkőzés Félben a csütörtöki

diákokkal

2010. március 29. Tompa Mihály Vers-és Prózamondó Verseny-

kerületi forduló

2010. április 7. Matematikai olimpiász 5.-6.-7. oszt.- járási forduló

2010. április 8. Kézilabda- verseny- fiúk- járási forduló

2010. április 9. Kézilabda- verseny- lányok- járási forduló

2010.április 12. Matematikai pitagoriász- járási forduló-6.,7.,8.oszt.

2010.április 13. Matematikai pitagoriász- járási forduló – 2.,3.,4.oszt.

2010. április 13. Fizikai olimpiász- járási forduló

2010. április 14. Kézilabda- mérkőzés- Športové strediská

2010.április 22. Emlékfa-ültetés- 9.osztály

2010. április 23. Tompa Mihály Vers-és Prózamondó Verseny-

országos forduló

2010. április 23. Duna-part tisztítás- Föld napja

2010.április 27. Színházlátogatás- felső tagozat

2010. április 28. 9. osztályosok tesztelése

2010. április 29. Kézilabda- verseny- fiúk- kerületi forduló

2010. május 2. Anyák napja

2010. május 4. Nyitott óra a Temészettudományi Múzeumban- 8.oszt.

2010. május 5. Baráti focimérkőzés Félben a szlovák iskola diákjaival 2010. május 6. Baráti focimerkőzés Csütörtökben

2010. május 3.- 7. Természetiskola

2010. május 10. Színházlátogatás- Komárom- alsó tagozat

2010. május 14. Katedra- környzetvédelmi- verseny országos forduló

2010. május 18. Baráti kosárlabda-merkőzés Csütörtökben

2010. május 27. Kézilabda-mérkőzés-Modra

2010. május 28. Gyermeknap

2010. június 2. Écsi Gyöngyi előadása- Hétszínű búzaszem

2010. június 2. Baranta, harcművészeti bemutató

2010. június 4. Pitagoriász- országos forduló

2010. június 7. Atlétikai verseny- kerületi forduló

2010. június 10. Rendhagyó zene és irodalom óra, alsó tagozat

2010. június 10. Író- olvasó találkozó Kovács Magdával- felső tagozat

2010. június 10. Palm Zsuzsa –emlékmérkőzés

2010. június 14. Kosárlabda-mérkőzés- szülők-gyerekek

2010. június 17.-20. Osztálykirándulás- 9.osztály-Párkány

2010. június 18. Állatkiállítás

2010. június 21. Drogellenes előadás 7.-9.osztály

2010. június 22.-29. Úszótanfolyam-alsó tagozat

2010. június 28. Osztálykirándulás –Märchenpark-5.-8.osztály

2010. június 30. Ünnepélyes tanévzáró